Prodej slunného stavebního pozemku v blízkosti lesa o rozloze 1 686 m2, Lhotky u Mladé Boleslavi

Hledáte pro své nové bydlení krásný, slunný, mírně svažitý pozemek? Navíc v soukromí a v těsné blízkosti lesa? Pak tu pro Vás jeden takový máme. Nachází se 12 km od Mladé Boleslavi a 18 km od hranice překrásné přírody Českého ráje.

Cena 2 840 000 Kč (za pozemek)
Cena je včetně provize RK a právního servisu. V případě rychlého jednání sleva!
Lokalita Lhotky u Mladé Boleslavi
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 761
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1686 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Celý pozemek je oplocený. V dolní části pozemku se nachází prostorná stodola, která může být vhodná k chovu zvířat či k jinému využití.

Mimo 3 ovocné stromy (1 x hrušeň a 2 x švestka) si na své mohou přijít i milovníci houbaření, jelikož v části pozemku sezónně rostou také jedlé houby.

Sousedé jsou pouze z jedné strany pozemku. Z druhé strany je chatka, majiteli doposud využívaná jen párkrát do roka.

Na pozemku vázne zástavní právo ve prospěch financující banky. Úvěr bude splacen z kupní ceny a zástavní právo bude následně smazáno.

Co se týká inženýrských sítích, pak elektřina je na pozemku již dovedena, kanalizace a voda nikoli. Před zahájením výstavby rodinného domu je potřeba vybudovat studnu a k RD mít následně septik nebo ČOV. Projekt hydrogeologických průzkumných prací mají stávající majitelé již vypracovaný a zájemci o pozemek ho rádi poskytnou.

Vypracovaná a pro zájemce k dispozici je rovněž také Předprojektová studie novostavby rodinného domu včetně příslušenství.

Pokud se Vám pozemek líbí, neváhejte a ozvěte se nám. V případě rychlého jednání jsou majitelé ochotni poskytnout slevu z kupní ceny. Možnost bezplatného vyřízení hypotečního úvěru.
 
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Ing. Gabriela Miholová Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.