Prodej stavebního pozemku o rozloze 1 852 m2 s vypracovanou projektovou dokumentací a vydaným platným stavebním povolením k realizaci výstavby RD, obec Vrbová Lhota

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout stavební pozemek o celkové výměře 1 852 m2 na okraji malé obce Vrbová Lhota, ulice Poděbradská, s perfektní dostupností do přírody i na dálnici D11 Praha – Hradec Králové (750m resp. 1min. autem).

Cena 8 200 000 Kč (za pozemek)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Vrbová Lhota
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1025
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1852 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Pozemek je rovný, slunný, ohraničený zděným plotem (možno opravit a ponechat nebo zbourat a využít stavební materiál). Jelikož se jedná o bývalý sportovní areál (fungoval zejména k provozování volejbalového hřiště), najdete na ploše zarostlou hrací plochu a také 2 stavby, které dříve sloužily jako šatny a zázemí provozovatele areálu. Tyto stavby je možné využít k různým účelům (zázemí stavby, sklad, zahradní domek apod.).
 
Pozemek je situován přímo u obecní komunikace a je na něj přivedena kanalizace, vodovod i elektřina.  V místě pozemku najdete také studnu (současnou kvalitu vody a sílu pramene bude potřeba ověřit na náklady kupujícího).

Velkou výhodou pro vás může být možnost využití skutečnosti, že v současné chvíli je pro tento pozemek vypracován projekt na stavbu rodinného domu a platné stavební povolení.

Přesné umístění pozemku: https://mapy.cz/s/cahehomahe

Základní občanská vybavenost v místě včetně základní i mateřské školy. Základní informace o obci Vrbová Lhota: Vrbová Lhota je obec v okrese Nymburk ležící 6 km jihozápadně od Poděbrad. Žije zde 542 obyvatel a katastrální území měří 604 hektarů. Kulturními památkami jsou v obci především secesní budova školy a kaplička svatého Václava z 19. století. Obecní web: https://www.vrbova-lhota.cz, video Vrbové Lhoty z ptačí perspektivy: https://www.youtube.com/watch?v=U9spQLW_wBA. Vzdálenost od nejbližšího města s komplexní občanskou vybaveností: Poděbrady 10km (10 min.autem). Vzdálenost od nejbližší rychlostní silnice: 750m (1min. autem) nájezd na dálnici D11 (Praha – Hradec Králové). Vzdálenost od Prahy (lokalita centrum města): 56km (43min.autem).

Neváhejte nás kontaktovat. Vážným zájemcům rádi zajistíme prohlídku a doplníme veškeré potřebné informace.
V případě potřeby vám také rádi pomůžeme i s financováním spojeným s pořízením pozemku i následnou výstavbou domu.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Bc. Jana Vaňková Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.