Prodej luxusní vily o rozloze 758 m2 s pozemkem o rozloze 3 604 m2, Choteč u Prahy

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji luxusní vilu v obci Choteč u Prahy. Jedná se o výjimečnou rezidenci na pozemku o rozloze 3.604 m2, kterou obklopuje krásná příroda chráněné krajinné oblasti Český kras. Tato exkluzivní lokalita slibuje bydlení obklopené zelení a naprosté soukromí. To vše s dojezdovou vzdáleností 15 minut do Prahy.

Cena 35 000 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Choteč u Prahy
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 904
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 758 m2
Zastavěná plocha 240 m2
Plocha pozemku 3604 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: MHD.
Vila je umístěna na konci obce v klidné části.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, vlastní zdroj, voltáž 230 V, 380 V.
 

Popis nemovitosti

Samotný dům je po částečné rekonstrukci. Má jedno podzemní a 2 nadzemní podlaží. Vzhledem k umístění domu na svažitém pozemku je větší část podzemního podlaží regulérním podlažím. V horním patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou a dvě další ložnice s koupelnou. V přízemí je velkorysý obytný prostor a kuchyň. Dále je v přízemí byt 2+1 se samostatným vchodem a zařízený kadeřnický salon. Celková dispozice domu je 8+1 a 2+1. Celková podlahová plocha všech podlaží představuje 758 m2.

Spodní patro zapuštěné do svahu slouží jako welness zóna. Ústředním bodem je vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem, který je velkými prosklenými okny zajímavě propojen se zahradou. V letních měsících tak může být kompletně otevřený a sloužit k relaxaci jako venkovní. Nechybí zázemí sauny, miniposilovna a “plážový” klub s bílým pískem a krbem. Majitelé domu mají k dispozici také odvětrávaný vinný sklep s valenou klenbou. Součástí tohoto patra je garáž pro 3 auta a technická místnost. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Velkoryse řešená dispozice a kvalitní zpracování interiéru nabízí luxusní bydlení i pro velkou rodinu. Zároveň je dimenzován pro společenská setkání a večírky nebo pro setkávání v širokém rodinném kruhu. V každém případě žádného z hostů nenechá na pochybách, že se jedná o reprezentativní rodinné sídlo nebo sídlo úspěšné firmy.

Pro bližší informace volejte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Ing. Miroslav Brožek, Ph.D. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.