Prodej RD o dispozici 5+1 o rozloze 250 m2 se zahradou a nebytovým prostorem, obec Kroučová

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji velký rodinný dům o užitkové obytné ploše 250 m2 s užitkovou plochou k podnikání 125 m2 v obci Kroučová. Na dům z jedné strany navazuje stodola s užitnou plochou 34 m2 a ze strany druhé garáž s užitnou plochou 16 m2 a zahrada o ploše 158 m2. Za domem je nádvoří s trávníkem, na němž je umístěn bazén a studna. Rodinný dům, stodola a garáž stojí na vlastních pozemcích o velikosti 351 m2. Na ty navazuje zahrada na pozemku o výměře 158 m2.

Cena 4 888 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Kroučová
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1169
Typ reality Dům, 5+1
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 250 m2
Zastavěná plocha 184 m2
Plocha pozemku 509 m2
Ostatní plocha 175 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení autobus.
Parkovat lze v garáži, na pozemku i na komunikaci.
Umístění v klidné části uprostřed obce.
 

Popis nemovitosti

Dispozice rodinného domu je 5+1 se sklepem. V přízemí se nachází prostory k podnikání, které jsou v současné době využívány jako restaurace a kancelář. Vše v dobrém udržovaném stavu po částečné rekonstrukci. V přízemí se nachází restaurace, kancelář, sklad, chodba s kotlem na tuhá paliva, spojovací chodba mezi vchodem, nádvořím a stodolou, a garáž. Pod částí přízemní chodby se nachází sklep. Z přízemí se po schodišti dostanete do prvního patra, kde se nachází velká předsíň, chodba, kuchyň, dva pokoje, koupelna, WC, hospodářská místnost a vchod na terasu. Ve druhém patře pak naleznete tři samostatné pokoje, halu nad schodištěm, WC a podkrovní části, které lze upravit na obytné (například jako šatny). Dále se zde nachází vstup na střechu.

Dům je vytápěn ústředním topením s automatickým kotlem na tuhá paliva, který je umístěn v chodbě v přízemí. O ohřev vody se stará elektrický boiler. Odpadní vody jsou svedeny do septiku. Elektřina je k dispozici s napětím 230 V a 380 V. Plyn pro sporák je přiveden z tlakové láhve. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Obec Kroučová se nachází cca dvanáct kilometrů severovýchodně od Rakovníka a deset kilometrů severozápadně od Nového Strašecí. Dostanete se sem nejen autem, ale i autobusem. V obci Kroučová se nachází obecní úřad, obchod, hostinec a Kostel sv. Markéty. V okolí obce se rozprostírají pole a severně rozsáhlý les, v němž se nachází Knížecí studánka a naučná Uhelná stezka. Do obce vedou silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 3 km lze v Řevničově dojet na silnici I/6 Praha – Karlovy Vary a silnici I/16 Řevničov – Slaný – Mělník. 

Nejbližšími městy v okolí jsou Řevničov (3 km), Krušovice (6 km), Nové Strašecí (12 km), Rakovník (16 km). Do Prahy je to 45 km, které představují 30 minut cesty.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martin Štefka Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.