Prodej dvoupodlažního rozléhlého domu 569 m2, pozemek cca 2000 m2, město Podbořany - Hlubany

V exkluzivním zastoupení nabízíme prodej cihlového domu o celkové rozloze 569 m2, s rozlehlým pozemkem o ploše cca 2000 m2, nacházejicí se na okraji krásného města Podbořany, v části Hlubany.

Cena 5 000 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Hlubany, Podbořany, Louny, Ústecký
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 575
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 569 m2
Zastavěná plocha 872 m2

Vlastnosti nemovitosti

Technologie výstavby cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Poloha objektu samostatný
Technologie výstavby cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Poloha objektu samostatný

Popis nemovitosti

Dům je samostatně stojící, v dobrém stavu, který disponuje několika propojenými bytovými jednotkami, rozlohy viz plánek. Tyto bytové jednotky je možné oddělit přestavbou interiéru domu. Každá bytová jednotka má svou vlastní koupelnu a záchod. V nejvyšším patře domu se nachází půda, dosti rozhlehlá k přestavbě na další samostatnou bytovou jednotku. Dům, či pozemek můžete díky rozloze využít k podnikání v rozmanitých směrech. Parkování je možné přímo u domu. V blízkosti domu se nachází cyklostezka a turistická stezka, dětské hřiště. K budově náleží krásný pozemek s ovocnými stromy, skleníkem, předzahrádka.

Centrum města Podbořany, je vzdálen 1km od domu, tedy cca 10 minut chůzí, s dostupnou veškerou občanskou vybaveností. Součástí tohoto prodeje je dům, k němu přilehlá plocha a další pozemky č.156, 158 a 159/1. Z pozemku č.156 se prodává cca ⅓, z pozemku č.158 cca ⅓ a z pozemku 159/1 cca ⅔ pozemku, viz.na grafice. Modře vyznačená plocha sice není vlastněna prodejcem, ovšem je jím běžně používána bez ztížené přístupnosti. Prodej této plochy, by tak byl k jednání s majiteli. Dle prodejce nebude v jednání problém. Celková prodejní plocha pozemku činí cca 2000m2.

Dům se skládá z několika jednotek, které nejsou samostatné, ovšem je zde možnost jejich přestavby. V nejvyšším patře domu se nachází půda, která disponuje dostatečným prostorem k vytvoření další samostatné bytové jednotky.1NP: 1+1, 3+1, 2NP: 3+1. K domu se také váže zástava spojená s úvěrem vůči prodávanému domu. Po prodeji bude úvěr vymazán, tudíž zástava zanikne. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Marek Hrabal Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.