Prodej RD 6+1, 150m2, 423m2, obec Dolní Němčí - okres Uherské Hradiště

V exkluzivním zastoupení nabízíme prodej rodinného domu o dispozici 6+1, obytná plocha 150m2, plocha pozemku 423m2, nacházející se na ulici Hlucká v obci Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště.

Cena (za nemovitost)
Info o ceně v RK
Lokalita Dolní Němčí
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 615
Typ reality Dům
Plocha 340 m2
Energetický štítek A - mimořádně úsporná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 150 m2
Zastavěná plocha 190 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedná se o dvoupatrovou, starší nemovitost v původním udržovaném stavu, která je určena k bydlení jak pro rodinu tak i dvougeneračně, popřípadě jako investice (například ubytovna). Dům je cihlový, částečně podsklepený, situován v řadové zástavbě u hlavní komunikace.
Zastavěná plocha domu činí cca 90 m2, zastavěná plocha vedlejších staveb je cca 100 m2. Celková plocha parcely tak činí 423 m2.
Rodinný dům má plastová okna, v tomto roce, zde také proběhla rekonstrukce koupelny. Vytápění je řešeno ústředním topením s novým kondenzačním kotlem, dále je možnost topení v nových krbových kamnech. Voda je napojena na veřejný vodovod, je zde však i napojení na vlastní studnu což je výhodou. K zadní části domu jsou připojeny vedlejší stavby, kde se nachází menší dvůr se zahradou. Před domem i v podvrátí, je možné parkovat.
V obci Dolní Němčí se nachází veškerá občanská vybavenost, vzdálenost od Uherského Brodu 11 km. Třída energetické náročnosti domu, je prozatím uváděná G a to z důvodu nevypracování en. štítku.

Pro více informací kontaktujte makléře.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Izabela Malušková Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.