Prodej RD o dispozici 3+1 s plochou 74 m2 a pozemkem 374 m2, obec Nezdenice, okres Uherské Hradiště

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji dům v jihovýchodní části moravského Slovácka – Nezdenicích. Celková výměra domu je 137 m2. Dům není podsklepen. K nemovitosti patří také pozemek o ploše 237 m2, který je zatím nevyužit. Dům je v původním stavu vhodný ke kompletní rekonstrukci dle přání nového majitele. Není to však podmínkou, lze též pojmout jako například víkendové sídlo pro relax v této klidné obci.

Cena 2 149 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Nezdenice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1194
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 74 m2
Zastavěná plocha 137 m2
Plocha pozemku 374 m2

Vlastnosti nemovitosti

Parkování na pozemku.
Vodoměr teplá i studená voda.
Vodovod, vlastní zdroj.
Voltáž 230 V, plyn, plynovod.
Kanalizace.

Popis nemovitosti

Nemovitost má tvar písmene L, v první části se nachází bytová jednotka 3+1 a druhá část domu obsahuje spíše skladové prostory. Tato část je ideální k rozšíření domu o další místnosti pro maximální využití prostorů nemovitosti.

Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, lze však využít i možnosti topení plynem. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Nezdenice se nachází asi 8 kilometrů od Uherského Brodu. Doprava do obce je zajišťována prostředky silniční a železniční sítě. V obci je zajištěna veškerá občanská vybavenost, místní koupaliště je taktéž benefitem pro místní obyvatelstvo.

Nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejvýhodnější financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti nejen v oblasti hypotéky, ale také pojištění majetku.

Pokud máte zájem o bydlení či pouze víkendové sídlo v této vesničce na pomezí Bílých Karpat a Vizovické vrchoviny, neváhejte se obrátit na realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Ing. David Gergela Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.