Pronájem budovy k podnikání o rozloze 500 m2, ulice K Radotínu, Praha - Zbraslav

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem víceúčelové budovy v areálu Prague City Golf Zbraslav. Jedná se o historickou budovu, která sloužila jako část hospodářského celku pro Zámek Zbraslav. Budova má zastavěnou plochu 480 m2 a nabízí ve dvou podlaží více jak 500 m2 užitné plochy. Přízemní podlaží je rozděleno na tři celky: pánský klub, restaurace a golfový indoor. Ve druhém podlaží je kancelářské zázemí a vzduchotechnika pro celou budovu. Veškeré vybavení je součástí pronájmu a je ve velice dobré kondici.

Cena 85 000 Kč (za měsíc)
Plus 1 500 Kč / os. měsíc záloha na služby (dle počtu osob a druhu provozu), energie se převádí na nájemce, kauce ve výši 100 000 Kč, plus provize RK ve výši 102 850 Kč
Lokalita Praha 5 - Zbraslav
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1231
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 500 m2
Zastavěná plocha 480 m2

Vlastnosti nemovitosti

Parkování na pozemku.
Dopravní spojení: MHD.
Budova je v osobním vlastnictví.
Vodovod, vodoměr - studená voda.
Voltáž 230 V, 380 V.
Jímka, topení lokální elektrické.

Popis nemovitosti

Vzhledem ke sportovnímu duchu celého areálu se nabízí využit budovu k podnikání propojenému s golfem, služby pro golfisty anebo třeba úplně něco jiného. Saunový svět, fitnes a celá řada dalších možností. Vzhledem k masivním stěnám budovy je i v letních měsících uvnitř jedné části velmi přijatelná teplota například pro uskladnění vín. V části golfového indooru se nachází umělé odpaliště a dva golfové simulátory – možno zachovat či demontovat. V obou podlažích je sociální zázemí. Objekt má tři vstupy a dvě terasy.

Parkování pro několik vozidel přímo u objektu a dále na parkovišti golfového resortu. Ve vedlejší budově je 40 bytových jednotek, plně obsazených.

Měsíční nájemné je stanoveno na částku 85.000,- Kč, služby jsou uváděny dle osob 1.500,-/1os a dále dle druhu provozu. Kauce je stanovena na 100.000,- Kč. Energie se převádí na Nájemce.

Dopravní dostupnost autem a busem MHD. Výpadovka na Strakonice a nájezd na městské okruhy jsou v dosahu.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.