Prodej prostorného bytu 3+1 s balkonem, sklepem, ulice Jasanová, Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+1 o podlahové ploše 74,9 m2, balkonem (5,2 m2) a sklepem (3,8 m2) v Blansku na ulici Jasanová. Byt se nachází v 6. - tedy posledním - poschodí a je v původním stavu z období výstavby, je v něm umakartové jádro a původní rozvody elektřiny, vody, plynu a odpadů. Vyměněna byla okna před deseti lety, která jsou orientována na západ (pokoj č. 2 a pokoj č. 3) a východ (pokoj č. 1 a kuchyň) a jsou na nich žaluzie po repasi. Nadmořská výška cca 307 m n. m. GPS souřadnice bytového domu: 49.3528122N, 16.6538889E.

Cena 4 878 300 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Blansko
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1342
Typ reality Byt, 3+1
Energetický štítek D - méně úsporná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 84 m2

Vlastnosti nemovitosti

Byt je v osobním vlastnictví.
Vstup do bytu je bezbariérový, k dispozici výtah.
Společné prostory: kolárna, dílna.
Dopravní spojení: autobus, MHD, vlak.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V,plyn, plynovod.
Topení ústřední dálkové.

Popis nemovitosti

Dispozice bytu:
Vstupní chodba (5,7 m2), kuchyň (17,6 m2), pokoj č. 1 (19,8 m2), pokoj č. 2 (16,4 m2) ze kterého je vstup na balkon (5,2 m2), pokoj č. 3 (11,9), koupelna (2,6 m2) a toaleta (0,9 m2). Výška všech místností je 2,6 m. Dále k bytu náleží zděný sklep po rekonstrukci (3,8 m2) v přízemí bytového domu. Je možné také využívat společných prostor sušárny, dílny a kolárny.

Náklady na bydlení:
V současné době byt obývá čtyřčlenná rodina. Měsíční zálohy za energie a ostatní platby jsou následující: elektřina 1.600 Kč, plyn 510 Kč, vytápění, teplá a studená voda 2.340 Kč, fond oprav SVJ 2.840 Kč. Celkové měsíční náklady tedy aktuálně činí 7.290 Kč. Ohřev teplé vody a vytápění je řešeno vlastní kotelnou bytového domu a solárními kolektory na střeše. Hlavní strategií správy domu je postupná modernizace z vlastních finančních prostředků a úspora nákladů na bydlení. Energetická třída D.

Občanská vybavenost:
Ve městě Blansko se nachází veškerá občanská vybavenost. V blízkosti bytového domu se  obchod s potravinami, menší dětská hřiště, restaurace a další. Na klidné procházce v lese budete za 5 minut. V centru města budete za 15 minut. Na vlakovém a autobusovém nádraží budete za 10 minut.

Inženýrské sítě a doprava
Dopravní spojení: autobus, vlak (trasa Brno – Česká Třebová cca 10 minut pěšky na zastávku Blansko hlavní nádraží), MHD. Příjezd k bytovému domu: po obecní komunikaci. Parkování: parkoviště přímo u bytového domu
Elektřina: ano
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano

Život v Blansku:
Město Blansko je okresní město, ve kterém žije v současné době přibližně 20 000 obyvatel. Naleznete zde veškeré zázemí pro život a poměrně široké možnosti zaměstnání. Co nenajdete v Blansku, najdete v Brně, ve kterém jste vlakem či autem za půl hodiny.

V okolí se nachází spousta kulturních a turistických cílů, jako například zámky v Rájci - Jestřebí, Blansku, Lysicích, Letovicích a Boskovicích, kde se také nachází Westernové městečko a hrad. Ale také přírodních turistických cílů v chráněné krajinné oblasti Moravský kras.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího podle vlastních kritérií.

S případným financování dle individuálních potřeb rádi pomůžeme.

Jestliže vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat realitního zprostředkovatele k domluvení osobní prohlídky.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Alois Šmerda Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.