Prodej RD 3+1 o rozloze 80 m2 s pozemkem 408 m2, obec Hevlín, okres Znojmo

V klidné části malebné obce Hevlín nabízíme příležitost koupit dům, který je vhodný k významné opravě či rekonstrukci. Dispozice domu je 3+1, což znamená tři obytné místnosti a kuchyň. Větší část pozemku domu pak zaujímají hospodářské budovy, které představují skvělý potenciál pro přebudování dle vašich potřeb a přání.

Cena 1 378 650 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Hevlín
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1350
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 80 m2
Zastavěná plocha 233 m2
Plocha pozemku 408 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dům v osobním vlastnictví.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, 380 V.
Plyn, kanalizace, topení lokální plynové.

Popis nemovitosti

Velkou výhodou domu je, že se nachází v klidné části obce, která nabízí svým obyvatelům klidné a přátelské životní prostředí.

Velký potenciál k rekonstrukci vám umožní vytvořit si domov přesně podle vašich představ, kde hospodářské prostory představují možnost pro další rozšíření nebo přizpůsobení domu podle individuálních potřeb. Můžete je využít jako garáž, dílnu, skladiště nebo dokonce ateliér. 

Orientace oken je západ a východ. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická třída G. Venkovním prostorem je nádvoří o rozloze cca 167 m², které poskytuje dostatek prostoru pro venkovní posezení, zahradní úpravy nebo jiné venkovní aktivity.
 
Hevlín nabízí základní občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol, dětského hřiště, sportoviště a dalších zařízení. V okolí se rovněž nachází krásná příroda a vinice, které lákají k turistice, cyklistice, kulturním akcím a rekreačním aktivitám.

V nedaleké rakouské obci Laa and der Thaya se nacházejí oblíbené termální lázně.

Dobré je i silniční spojení do 60 km vzdáleného Brna, kde jste do 50 min., do Znojma je to 30 km a 30 min., Laa an der Thaya pak 3,5 km do 5 min.
 
Pokud hledáte dům s potenciálem k rekonstrukci ve vesnickém prostředí, který vám umožní vytvořit si domov podle vašich představ, pak je tento dům v obci Hevlín ideální volbou pro vás.

Neotálejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.
 
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Lubomír Kosmák, DiS. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.