Prodej stavebního pozemku o rozloze 1 485 m2, obec Prosiměřice, okres Znojmo

Nabízíme ke koupi stavební pozemek v obci Prosiměřice, která se nachází 15 km od Znojma směrem na Brno. Pozemek představuje ideální základ pro vaše budoucí bydlení. Nachází se v klidné části obce a nabízí vše, co potřebujete pro stavbu svého domova. Má potenciál pro výstavbu jednodomku, nebo dokonce dvojdomku.

Cena 3 070 943 Kč (za pozemek)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Prosiměřice u Znojma
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1287
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1485 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Výhodou je klidná lokalita, která vám umožní uniknout od ruchu města a vychutnat si život na venkově. Výborná je také dostupnost. Díky své poloze mezi Znojmem a Brnem máte snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti, včetně škol, obchodů a veřejné dopravy.

Pozemek o rozloze 1 485 m2 (délky 49,5 m/45,5 m x čelo 31,7 m) je připraven pro výstavbu domu, na inženýrské sítě se stačí jen napojit. Další velkou výhodou je možnost vybudování vlastní studny s pitnou vodou. 

Součástí fotodokumentace pozemku je vizualizace domu bez obytného podkroví o dispozici 3+kk. Je možné využít připravenou projektovou dokumentaci včetně vyřízení stavebního povolení, základové desky, dopravy,  montáže prefabrikátů a dalších technologií (cena dokumentace - stavby, ať už k dokončení či na klíč na vyžádání u realitního makléře). Není součástí ceny pozemku.

Pokud hledáte místo pro výstavbu svého snového domova v klidné a přátelské obci, která zároveň nabízí snadný přístup k městským službám, pak je tento stavební pozemek tou správnou volbou pro vás.

Proto neotálejte a kontaktujte realitního zprostředkovatele pro více informací a prohlídku.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Lubomír Kosmák, DiS. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.