Prodej rekreačních jednotek 1+kk, 2+kk ve dvojici dřevěných horských chat, Špindlerům Mlýn – Labská

Exkluzivně nabízíme k prodeji 19 rekreačních jednotek nacházejících se ve dvou čtyřpodlažních chatách. Chaty se nachází ve Špindlerově Mlýně v místní části Labská při obslužné komunikaci vedoucí k objektu hotelu Clarion. Jednotky jsou o dispozici: 2+kk a 1+kk o velikosti od 34 do 65 m², které jsou orientovány jihovýchodním směrem s výhledem do krajiny a na vodní nádrž Labská. Součástí spodních podlaží je nezbytné zázemí objektů. Chaty se nacházejí pouhých 50 metrů od sedačkové lanovky a červené sjezdovky Labská s délkou 1 770 metrů a pyšní se nádherným výhledem do údolí na Labskou přehradu.

Lokalita Špindlerův Mlýn
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 864
Typ reality Rekreační objekty

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jednotky se nabízí se standardizovaným vybavením – kuchyně, dubové podlahy, dřevěné obložení stěn a balkón. Jednotky disponují podlahovým vytápěním. Ke každé jednotce náleží sklepní kóje v lyžárně i kolárně a možnost koupě parkovacího stání. Celkem bude k dispozici 6 vnitřních a 13 venkovních stání.

Objekt je konstrukčně řešen jako ekologická montovaná nízkoenergetická dřevostavba vysokého standardu. Použité materiály v interiérech jsou od renomovaných firem se zaručenou kvalitou designu a funkčnosti. Dokončení výstavby se předpokládá v termínu 4/2023 – vyhrazujeme si právo za změnu.

Strategická poloha chat nabízí mnoho zimních i letních aktivit. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. V letních měsících jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola. Ve Špindlerově Mlýně mimo jiné najdete aquapark, bobovou a sáňkařskou dráhu, lanové centrum, minigolf, čtyřkolky, zip line, aquazorbing, terénní koloběžky a koloběžkovou dráhu.

Pro více informací včetně volných jednotek klikněte na odkaz: https://www.podzlatymnavrsim.cz/

Pro bližší informace kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

ZFP Reality, s.r.o. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.