Prodej RD s užitnou plochou 260 m2 s pozemkem 956 m2, obec Rozstání, okres Prostějov

V exkluzivním zastoupení Vám nabízím velký rodinný dům na okraji malé obce Rozstání pod Kojálem. Zastavěná část pozemku je 182 m2, navazující nemovitosti určené k prodeji jsou zahrady, nádvoří, ost. komunikace a ostatní plochy a měří celkem dalších 774 m2. Pokud potřebujete hodně prostoru pro sebe a Vaši velkou rodinu, anebo hledáte investiční záměr, tak tento velký dům se zahradou, garáží a parkovacím stáním naproti by mohl být to, co hledáte. Lokalita je vhodná pro bydlení i k rekreaci.

Cena 10 496 100 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Rozstání
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1341
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 260 m2
Zastavěná plocha 182 m2
Plocha pozemku 956 m2
Ostatní plocha 481 m2

Vlastnosti nemovitosti

Samostatně stojící dům je v osobním vlastnictví.
Dopravní spojení: autobus.
Umístnění v centru obce.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod, vlastní zdroj 380 V, plynovod.
Topení lokální elektrické, ústřední tuhá paliva.

Popis nemovitosti

Dům je možné využít k podnikání jako penzion, což byl původní záměr majitelů.  V přízemí se nachází samostatný byt 3+1 a v horním patře jsou 3 apartmány s vlastní kuchyní, koupelnou a wc.  Cihlový dům je částečně podsklepený. Dům byl v průběhu let postupně rekonstruován, takže je nyní ve velmi dobrém stavu. Má novou střechu a vazbu, je zateplený a nově omítnutý.  Je napojen na veřejnou kanalizaci. Topení je lokálně elektrickými přímotopy, dále pak dvěma krby na tuhá paliva. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Přestože dům je připraven k okamžitému nastěhování či provozování penzionu, tak zahrada kolem domu vyžaduje úpravu a rekonstrukci dle Vašich představ, právě podle toho, k čemu bude dům sloužit.  Pro představu možné úpravy je na fotografiích přidána i vizualizace, jak by mohla vypadat.   

Obec Rozstání se nachází na Drahanské vrchovině uprostřed velké náhorní roviny na hranici Moravského krasu. Obcí protéká potok Bílá voda, který se za Holštejnem propadá a v podzemních systémech krasu spolu se sloupským potokem vytváří Punkvu.

V okolí obce je významná turistická oblast Moravského krasu.  Lze zde dělat poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické akce pro náročnější.  Právě proto se přímo nabízí možnost provozování penzionu – ubytování.

Občanskou vybavenost Rozstání představuje budova obecního úřadu s poštou, ordinací zubního lékaře, místní knihovnou a hasičskou zbrojnicí. Mateřská škola má kapacitu 30 dětí a do základní školy docházejí děti prvního stupně. Místní sokolovna disponuje sálem až pro 300 osob, ve kterém se pořádají kulturní akce. Dále se v obci nachází restaurace, prodejna smíšeného zboží, řeznictví a nový sportovní areál na tenis a jiné míčové hry. Byl zde vybudován vodovod a plynofikace.

Pokud Vás moje nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme si prohlídku.  Financování koupě nemovitosti Vám ráda zajistím.
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martina Vítková Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.