Prodej pozemky pro bydlení, 8 639 m2 - Heřmanův Městec - Chotěnice

Cena 7 987 000 Kč
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Heřmanův Městec
Stav nabídky aktuální
Číslo 94
Typ reality Pozemek, Bydlení
Energetický štítek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 8.639 m2

Vlastnosti nemovitosti

Terasa: Ne
Sklep: ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Podkroví: ne
Garáž: Ne
Parkovanie: Ne
Bezbariérový: ne

Popis nemovitosti

Hledáte rozsáhlou stavební parcelu vhodnou pro stavbu třech až pěti domů? Nabízíme vám exkluzivně právě takovou v obci Chotěnice. Nachází se pár minut cesty z Pardubic i Chrudimi. Jižní část parcely má rozlohu 3 544 m2 a je určená ke stavbě. Severní část má plochu 5 095 m2 a je nyní vedena jako orná půda. V případě zájmu je majitel ochoten prodat pouze jižní část vedenou v územním plánu jako plochu určenou ke stavbě domů. Tedy menší část parcely o ploše 3 544 m2 (potom je cena 6 556 000 Kč). Doporučujeme koupit celou parcelu. Severní část nyní vedená jako orná půda se může časem stát plochou určenou ke stavbě. Považujeme to za velmi dobrou investici.

Parcela je situována ve středu obce Chotěnice. Jedná se o zastavitelnou plochu a dlouhodobě se s ní v územním plánu Heřmanova Městce počítá (najdete na www.chrudim.eu). Stavba domů na této parcele má podporu obce.

Parcela má ideální náklon a za dobrých povětrnostních podmínek je z ní dokonalý výhled nejenom na lokální dominantu - Kunětickou Horu -, ale rovněž na Krkonoše.

Výhody parcely: elektřina, zemní plyn i obecní vodovod jsou v bezprostřední blízkosti parcely. Nedaleko parcely vede silnice. Nevýhody parcely: v obci není obecní kanalizace. Přístup k parcele je nyní v řešení.

Využijte kontakt níže a proberte s námi podrobnosti a domluvte si s námi prohlídku parcely v obci Chotěnice.

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.