Prodej parcely 8 639 m2 (stavební část 3 544 m2, orná část 5 095 m2), obec Chotěnice, okres Chrudim

Hledáte rozsáhlou stavební parcelu vhodnou pro stavbu třech až pěti domů? Nabízíme vám exkluzivně právě takovou v obci Chotěnice. Nachází se pár minut cesty z Pardubic i Chrudimi. Jižní část parcely má rozlohu 3 544 m2 a je určená ke stavbě. Severní část má plochu 5 095 m2 a je nyní vedena jako orná půda. V případě zájmu je majitel ochoten prodat pouze jižní část vedenou v územním plánu jako plochu určenou ke stavbě domů. Tedy menší část parcely o ploše 3 544 m2 (potom je cena 6 556 000 Kč). Doporučujeme koupit celou parcelu. Severní část nyní vedená jako orná půda se může časem stát plochou určenou ke stavbě. Považujeme to za velmi dobrou investici.

Cena 7 987 000 Kč (za pozemek)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Chotěnice - Heřmanův Městec
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 998
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 8639 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Parcela je situována ve středu obce Chotěnice. Jedná se o zastavitelnou plochu a dlouhodobě se s ní v územním plánu Heřmanova Městce počítá (najdete na www.chrudim.eu). Stavba domů na této parcele má podporu obce.

Parcela má ideální náklon a za dobrých povětrnostních podmínek je z ní dokonalý výhled nejenom na lokální dominantu - Kunětickou Horu -, ale rovněž na Krkonoše.

Výhody parcely: elektřina, zemní plyn i obecní vodovod jsou v bezprostřední blízkosti parcely. Nedaleko parcely vede silnice. Nevýhody parcely: v obci není obecní kanalizace. Přístup k parcele je nyní v řešení.

Využijte kontakt níže a proberte s námi podrobnosti a domluvte si s námi prohlídku parcely v obci Chotěnice.  
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.