Prodej rozsáhlé stavební parcely 13 343 m2, obec Chotěnice, Heřmanův Městec

Dovolujeme si vám exkluzivně nabídnout stavební parcelu, která je vhodná pro stavbu třinácti až osmnácti rodinných domů. Případně ke stavbě řadových domů. Parcela o rozloze 13 343 m2 se nachází v obci Chotěnice, která je součástí Heřmanova Městce. Je vzdálena 10 minut cesty vozem od Pardubic.

Cena 15 333 000 Kč (za pozemek)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Chotěnice - Heřmanův Městec
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 952
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 13343 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Tato parcela se nabízí ve dvou prodejních variantách. Buď bude prodána jako celek. Nebo po částech. Aktuálně již přijímáme poptávky po prodeji částí této velké parcely o velikosti vhodné pro stavbu jednotlivých domů. Pokud bude těchto zájemců alespoň deset, tak tuto velkou parcelu rozdělíme na jednotlivé menší parcely a zajistíme k nim cestu. Již nyní registrujeme zájemce o zhruba třetinu této velké parcely.
 
Parcela je situována ve středu obce Chotěnice. Jedná se o zastavitelnou plochu a dlouhodobě se s ní v územním plánu Heřmanova Městce počítá (najdete na www.chrudim.eu). Stavba domů na této parcele má podporu obce. 
 
Parcela má ideální náklon a za dobrých povětrnostních podmínek je z ní dokonalý výhled nejenom na lokální dominantu - Kunětickou Horu - ,ale rovněž na Krkonoše. 
 
Výhody parcely: elektřina, zemní plyn i obecní vodovod jsou na hranici parcely. Podél parcely vede silnice. Nevýhody parcely: v obci není obecní kanalizace. 
 
Tato atraktivní stavební parcela je k dispozici právě teď. Využijte kontakt níže a proberte s námi podrobnosti a domluvte si s námi prohlídku parcely v obci. 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.