Prodej stavební parcely o rozloze 1 667 m2, obec Chotěnice - Heřmanův Městec

V době zvýšené poptávky po stavebních parcelách si vám dovolujeme nabídnout jednu takovou. A to exkluzivně. Je vzdálena 9 minut cesty od Pardubic a je vhodná pro stavbu jednoho až dvou rodinných domů. Parcela o rozloze 1 667 m2 se nachází v obci Chotěnice. Ta je součástí Heřmanova Městce. Prodává se jižní část parcely 199/1. Tato jižní část je v územním plánu určená ke stavbě a má plochu 1667 m2. V případě zájmu o rozšíření pozemku o například zahradu je majitel ochoten jednat i o prodeji menší (sousedící) části z celé parcely 199/1. Informace o ceně v RK.

Lokalita Chotěnice - Heřmanův Městec
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 978
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1667 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Parcela je situována ve středu obce Chotěnice. Jedná se o zastavitelnou plochu a dlouhodobě se s ní v územním plánu Heřmanova Městce počítá (najdete na www.chrudim.eu). Stavba domů na této parcele má podporu obce.

Parcela má ideální náklon a za dobrých povětrnostních podmínek je z ní dokonalý výhled nejenom na lokální dominantu - Kunětickou Horu -, ale rovněž na Krkonoše.

Výhody parcely: elektřina, zemní plyn i obecní vodovod jsou v bezprostřední blízkosti parcely. Nedaleko parcely vede silnice. Nevýhody parcely: v obci není obecní kanalizace. Přístup k parcele je nyní v řešení.

Využijte kontakt níže a proberte s námi podrobnosti a domluvte si s námi prohlídku parcely v obci.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.