Prodej zajímavého RD o užitné ploše 543 m2, pozemkem 1 858 m2, obec Dolín, okres Kladno

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme velice zajímavou nemovitost, která má celkovou užitnou plochu více jak 500 m2, historii sahající až do roku 1824 a příběh s její celkovou přestavbou a úpravou do stávajícího stavu.

Cena 17 900 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Slaný - Dolín
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1322
Typ reality Dům
Energetický štítek D - méně úsporná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 543 m2
Zastavěná plocha 245 m2
Plocha pozemku 1858 m2
Obytná plocha 393 m2
Ostatní plocha 220 m2

Vlastnosti nemovitosti

Samostatně stojící dům je v osobním vlastnictví.
Dopravní spojení: autobus.
Umístění v klidné části obce.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, 380 V, kanalizace.

Popis nemovitosti

Bavíme se o bývalé faře a přilehlém hospodářském stavení, dnes přestavěném na dvě velké samostatné jednotky a další společné užitkové prostory. Vinárna, sklepy na víno, zeleninu a ovoce, vlastní solnou jeskyni, velkou dílnu a venkovní krytý bazén se slanou vodou. Zastavěná plocha je 245 m2, celková užitná plocha je 543 m2 a obytná plocha necelých 400 m2. Ostatní plocha je přes 220 m2. Nyní je obydlena dispozice 6+kk a další polovina domu je prázdná. Celková výměra parcel je 1 858 m2.

Dům má více jak 18 obytných místností ve dvou patrech, z toho 3 koupelny a 5 toalet. Dalších 7 užitkových místností v prostorách 1.NP. Každé obytné patro má dvě toalety a další je v 1.NP vedle vinárny.

Chod celého objektu zajišťují dvě tepelná čerpadla, do rezervy jsou připraveny další dva elektrokotle. Dům má vlastní filtraci pitné vody. Je napojen na tlakovou kanalizaci. Obvodové zdivo je opatřeno izolazí proti vlhkosti a šterkovým zásypem. Celý dům má tepelnou izolaci a splňuje třídu D, PENB je k dispozici.

Celý objekt je možno využít ke společnému bydlení velké rodiny více generací, na bydlení a podnikání zároveň pod jednou střechou a další variantou může být vlastní bydlení a po drobných úpravách pronájem dalších dvou samostatných bytových jednotek.

Pokusil jsem se Vám nemovitost co možná nejvíce přiblížit a společně s Romanem Zachem Vás ve společném videu provedeme celým objektem. K dispozici máte plánky, vlastní www stránky nemovitosti, pohledy a video z dronu a vážným zájemcům, kteří mají připravené financování pošlu celé předprohlídkové video, které Vás s nemovitostí podrobně seznámí. Dále můžete nemovitost sledovat na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích.

Vše potřebné pro běžný život nabízí město Slaný, které je doslova přes kopec. Nový obchvat Vás zavede na D 8 či na budoucí D 7 a do 40 min jste v Praze. Na Letišti Václava Havla a v novém obchodním centru Pop Airport jste do 20 minut.

Pokud jste milovníci golfu, areál Beřovice je vzdálen necelé 3 km. Celé České středohoří je doslova na dohled.

Odkaz na prezentaci: https://vitpetrasek.cz/usedlost-dolin

Pro bližší informace či prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.